PRODEJ CHALUPY, obec KRHANICE, okr. Benešov

 
"NOVINKA" PROGRESS  si vám dovoluje nabídnout ke koupi zajímavé venkovské stavení (chalupu) o velikosti cca 4+kk, umístěné na rovinném pozemku o výměře 980m2. Nemovitost je umístěna na návsi obce Krhanice u autobusové zastávky. Celá nemovitost je v původním udržovaném stavu. Z inženýrských sítí je k dispozici vodovod, el., plyn - na hranici pozemku, jímka, studna a datový kabel. Informace o obci Krhanice : Základní škola, mateřská škola, obecní úřad, knihovna, hostinec, místní obchod, fotbalové hřiště, kulturní středisko, vlakové nádraží, PID bus 332, sokol Krhanice a další. Pro další informace volejte makléře. Velmi doporučujeme.
 
 
 
 
3 100 000 Kč   

PRODEJ POZEMKU 509m2, JESENICE - OSNICE (Kocanda), ul. K Cihelně

 
"NOVINKA" PROGRESS  si vám dovolujeme nabídnout ke koupi hezký stavební pozemek o výměře 509 m2  v obci  Jesenice (Osnice - Kocanda), ul. K Cihelně,  v pěkném zákoutí starší zástavby rodinných domů . Na hranici pozemku jsou všechny sítě (el., plyn, vodovod, kanalizace, datový kabel). V ceně je zahrnut stavební pozemek 509m2 , 1/3 podíl na společné komunikaci ,  příspěvek na IS a provize RK.  Dopravní dostupnost PID č. 339  směr Praha - Opatov 15min. a metro Budějovická cca 25 min.  Nájezd na dálnici D1 se nachází ve vzdálenosti cca 3,5 km, díky které je dobře dostupná také nákupní a obchodní zóna Čestlice. Pozemek je vhodný pro ty, kteří hledají menší pozemek pro bydlení s dostatkem klidu, soukromí, přírody a zároveň s výbornou dostupností do centra Prahy. Pro podrobnější informace volejte makléře.
 
 
2 611 770 Kč   

PRODEJ CHATY 41 m2, poz.518 m2, Praha západ - HRADIŠTKO

 
"ZAJÍMAVÁ NEMOVITOST" PROGRESS Vám nabízí k prodeji chatu o dispozici 3+kk, pozemek 518 m2 nacházející se na vyjímečném místě v oblíbené obci Hrdištko – Praha západ. Z pozemku je nádherný výhled do údolí na soutok Sázavy a Vltavy v obci Davle. Dřevěná chata na zděné podezdívce, částečně podsklepena, připojena na obecní vodovod a elektřinu. Z koupeny a wc odpad sveden do jímky. Oplocený, mírně svažitý pozemek s okrasnou zelení se samostatně stojící  kůlnou a dílnou, přístřešek na auto. Pozemek je územním plánem určen k rekreaci s možností přestavby na trvalé bydlení. Dostupnost do Prahy cca  31 km.  Doporučuji prohlídku. Pro podrobnější info volejte makléře.
  
 
1 450 000 Kč   

PRODEJ DOMU - PRAHA 2, VYŠEHRAD, ul. Rašínovo nábřeží

 

"JEDINEČNÁ LOKALITA v centru Prahy" PROGRESS  vám nabízí velmi zajímavý víceúčelový objekt na vyjímečném místě pod Vyšehradem na Rašínově nábřeží s krásným výhledem na Vltavu.  Stavba na vlastním pozemku o celkové výměře 446 m2.Zastavěnost pozemku :hlavní budova 169 m2, dvůr 67 m2, garáž 23 m2, parkovací plocha vč. malé stavby – 187 m2. Možné využití objektu: sídlo společnosti, restaurační zařízení, kanceláře, ateliér apod.. Stav objektu je dobrý. Zahájena rekonstrukce technologií (vzduchotechnika).Parkoviště pro cca osm osobních aut. Raritou této nemovitosti je jeskyně situovaná v podzemí skalního masivu, která  je přístupná ze suterénní části objektu.Velmi atraktivní místo na frekventovaném místě.  Podklady na vyžádání. 

 

                                                                                                    Cena k jednání   25 000 000 Kč 

     

PRODEJ KRÁSNÉ RESTAURACE, už. 318m2, v OV, zařízena, Praha 10 - Záběhlice, ul. Jabloňová

 
"NOVINKA" PROGRESS Prodej krásné moderní luxusní restaurace o celkové podlahové ploše 318m2. Restaurace je nová, zkolaudovaná v r. 2016. Nemovitost se prodává špičkově a kompletně vybavená. Kapacita odbytového prostoru činí 67 os., předzahrádka s kapacitou  28 os. Dětský koutek, 2xwc, moderní kompletně vybavená kuchyně  s příslušenstvím (sklady, šatna, přípravna jídla atd.....) je nedílnou součástí této krásné restaurace. Vše provedené ve vysoké kvalitě a standardu. Prodává se nemovitost do OV včetně kompletního vybavení a technologií. Podrobnější informace obdržíte u makléře. Vyjímečná příležitost.
 
20 200 000 Kč 
 

PRODEJ RD (chalupy), KOVÁŘOV, část obec CHRÁST, okr. Písek

 

"ZAJÍMAVÁ NEMOVITOST" PROGRESS  vám nabízí  k prodeji zajímavý rodinný dům (chalupu) o zastavěné ploše 120 m2, 2. NP, s užitnou plochou 100 m2, na rozsáhlém oploceném pozemku o celkové výměře 4 164 m2 (vč. zastavěné plochy). POPIS NEMOVITOSTI : 1.NP - stáje, 2.NP - obývací pokoj se starou zrenovovanou funkční pecí, kuchyně, ložnice a nová koupelna. Nemovitost se nachází ve slepé ulici v centru klidné malé malebné obce Chrást u Zahořan, 1,5 km od orlické přehrady, cca 0,5 km vzdušnou čarou naproti zámku Orlík a cca 2 km od kempu Radava. Od Prahy je nemovitost vzdálena cca  90 km. Pozemek je celý stavební s možností další výstavby i několika RD. Na pozemku elektřina, obecní vodovod, telefonní linka, jímka. Doporučuji prohlídku. 

1 200 000 Kč 

PRODEJ POZEMKU, 4 164 m2, KOVÁŘOV, část obce CHRÁST, okr. Písek

 
"ZAJÍMAVÁ NEMOVITOST" PROGRESS Prodej stavebního pozemku o výměře 4164 m2 . Na pozemku stojí zajímavá chalupa(dům) o zast. pl. 120 m2. Celý pozemek je oplocen. Inženýrské sítě : vodovod, elektrika, jímka, telefon.  Pozemek se nachází ve slepé ulici v centru klidné malé malebné  části obce Kovářov, Chrást, 1,5 km od orlické přehrady, cca 0,5 km vzdušnou čarou naproti zámku Orlík a cca 2 km od kempu Radava. Od Prahy je nemovitost vzdálena cca  90 km. Pozemek je celý stavební s možností další výstavby i několika RD. Doporučuji prohlídku.
 
 
 
                                                                                                                                   1 200 000 Kč
                                                                                                                                                                             
index | 8-14 | předchozí | následující | Celkem 77 článků

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat