PRODEJ DOMU - PRAHA 2, VYŠEHRAD, ul. Rašínovo nábřeží

 

"JEDINEČNÁ LOKALITA v centru Prahy" PROGRESS  vám nabízí velmi zajímavý víceúčelový objekt na vyjímečném místě pod Vyšehradem na Rašínově nábřeží s krásným výhledem na Vltavu.  Stavba na vlastním pozemku o celkové výměře 446 m2.Zastavěnost pozemku :hlavní budova 169 m2, dvůr 67 m2, garáž 23 m2, parkovací plocha vč. malé stavby – 187 m2. Možné využití objektu: sídlo společnosti, restaurační zařízení, kanceláře, ateliér apod.. Stav objektu je dobrý. Zahájena rekonstrukce technologií (vzduchotechnika).Parkoviště pro cca osm osobních aut. Raritou této nemovitosti je jeskyně situovaná v podzemí skalního masivu, která  je přístupná ze suterénní části objektu.Velmi atraktivní místo na frekventovaném místě.  Podklady na vyžádání. 

 

                                                                                                    Cena k jednání   25 000 000 Kč 

     

PRODEJ KRÁSNÉ RESTAURACE, už. 318m2, v OV, zařízena, Praha 10 - Záběhlice, ul. Jabloňová

 
"NOVINKA" PROGRESS Prodej krásné moderní luxusní restaurace o celkové podlahové ploše 318m2. Restaurace je nová, zkolaudovaná v r. 2016. Nemovitost se prodává špičkově a kompletně vybavená. Kapacita odbytového prostoru činí 67 os., předzahrádka s kapacitou  28 os. Dětský koutek, 2xwc, moderní kompletně vybavená kuchyně  s příslušenstvím (sklady, šatna, přípravna jídla atd.....) je nedílnou součástí této krásné restaurace. Vše provedené ve vysoké kvalitě a standardu. Prodává se nemovitost do OV včetně kompletního vybavení a technologií. Podrobnější informace obdržíte u makléře. Vyjímečná příležitost.
 
18 500 000 Kč 
 

PRODEJ POZEMKU č. 02, o výměře 771 m2, PTICE - okr. Praha západ

 
"PRODÁNO" PROGRESS  Vám nabízí k prodeji stavební pozemek č. 02 na výstavbu rodinného domu o výměře 771m2 (z toho stavební pozemek 674m2+ 97 m2 příjezdová komunikace). Pozemky se nachází v atraktivní lokalitě na okraji obce Ptice s výhledem do malebné krajiny s rybníkem.  Již zavedené nženýrské sítě (el., voda, kanalizace). Součástí prodeje je i podíl na příjezdové komunikaci a IS. Výstavbu RD je možné zahájit ihned dle platného stavebního povolení, případně zažádat o změnu k individuální výstavbě. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující.  Podrobnější informace získáte na tel. 608 206 394.
                              
                                                                                                                                       PRODÁNO
                                                                                                                                                                                         
  

PRODEJ BYTU 4+1, 63,6m2, lodžie 6,67 m2, PRAHA 4 - PODOLÍ, ul. Kotorská

 
"VÝBORNÁ LOKALITA" PROGRESS  vám nabízí ke koupi velmi zajímavý byt 4+1, 63,6 m2 v 7. patře panelového domu  s velkou 6,67m2 zasklenou lodžií, komorou před bytem o výměře 1,4 m2 a sklepním prostorem umístěným v 1.NP o výměře 1,4 m2 . Byt je ve velmi atraktivní lokalitě Pankrác, hned vedle OC Arkády.  Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem. Nová plastová okna a zasklená lodžie.  Krásný výhled na Prahu a okolí. V sousedství se nachází mateřská školka Kotorská, základní škola Plamínkové a další občanská vybavenost. Na domě proběhla rekonstrukce výtahu a společných prostor. Probíhá zateplení. Měsíční poplatky činí cca 4 000 Kč/2 os. Pro bližší informaci volejte makléře.
 
                                                                                                                                   4 500 000 Kč  
                      

PRODEJ POZEMKU 509 m2, PRAHA ZÁPAD - JESENICE (Kocanda-Osnice),ul. K Cihelně

 
"NOVINKA" PROGRESSvám nabízí k prodeji pěkný stavební pozemek o velikosti  509 m2 v Jesenici (Osnice - Kocanda), ul. K Cihelně,  v pěkném zákoutí starší zástavby rodinných domů . Pozemky jsou rovinaté se všemi sítěmi (vodovod, kanalizace, plyn, datový kabel). V ceně je zahrnut stavební pozemek 509m2 , 1/3podíl na společné komunikaci,  příspěvek na IS a provize RK. Dopravní dostupnost PID č. 339  směr Praha - Opatov 15min. a metro Budějovická cca 25 min.  Nájezd na dálnici D1 se nachází ve vzdálenosti cca 3,5 km, díky které je dobře dostupná také nákupní a obchodní zóna Čestlice. Pozemek je vhodný pro ty, kteří hledají menší pozemek pro bydlení s dostatkem klidu, soukromí, přírody a zároveň s výbornou dostupností do centra Prahy. Pro podrobnější informace volejte makléře.
 
 
2 611 770 Kč 
 
 
   

PRODEJ (přenechání) RESTAURACE 275 m2, PRAHA 1 - JOSEFOV

 
"ZAJÍMAVÁ NEMOVITOST" PROGRESS  vám nabízí exkluzivně  formou odstupného prodej - pronájem hezké zavedené plně funkční stylové restaurace o kapacitě cca 60 - 80 míst  v samém srdci starého města pražského Praha 1 - Josefov. Restaurace je provedená a zařízena ve stylu rudolfínské doby s příběhem Golema, s funkční černou kuchyní s grilem, barem, jídelnou, salonkem, kuchyní s moderní technologií, potřebným zázemím a sklady. K dispozici  3 x sociální zařízení. Restaurace byla zmodernizována a nově vybavena v roce 2015. Nájemní smlouva na provoz restaurace je na dobu určitou do roku 2025 s přednostním právem nájmu na dalších 5 let. Nájem činí 60 000 Kč / měsíčně + 5 000 Kč služby + energie.
 
 
   
                                                                                                                                                      odstupné 6 000 000   

PRODEJ posledního POZEMKU 676 m2, ROŽNOV pod Radhoštěm - okr. Vsetín (oblast Balkán)

 
"POSLEDNÍ" PROGRESS  vám nabízí k prodeji poslední volný pozemek o výměře 676m2 v Rožnově pod Radhoštěm, okr. Vsetín, oblast Balkán. Klidné místo v zeleni, mírně svažitý terén, přiléhající k obecní komunikaci. Na hranici pozemku vodovodní přípojka a elektřina. Územním plánem určeno na výstavbu rodinných domů - individuální bydlení. Velmi pěkné místo několik minut od centra Rožnova. V ceně je zahrnut pozemek, právní servis a provize rk.
  
 
  1 065 000 Kč
1 575 Kč / m2  
index | 15-21 | předchozí | následující | Celkem 77 článků

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat