| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-71 |

Radiátor za 5 nebo 150 tisíc: Poznáte rozdíl?

Radiátory nejsou jen zdrojem tepla pro váš domov. Schováváte svůj radiátor za záclonou, nebo ho dokonce máte za ozdobným krytem, protože je tak ošklivý, že ho nechcete ani vidět? A je vám jedno, že kvůli tomu platíte více za teplo, hlavně, že zmizel z očí? Zvažte, zda by nebylo lepší spíš než teplárnám dát peníze na nákup nového. Koukněte se, jak krásné kousky se vyrábějí!

Jak mít pořádek v zásuvkách: s chytrými organizéry nemusíte nic řešit

V kuchyni se promarní spousta času hledáním. Může za to nepořádek v kuchyňských zásuvkách, či spíše chaos. Kvalitní vnitřní výbava vám ušetří spoustu času i nervů.

Kam uložit bižuterii - 15 tipů pro vás

Máte-li rádi šperky a bižuterii, pak jistě často řešíte problém, kam své lesklé poklady uložit. Vzhledem k tomu, že pod vánočním stromkem nejspíš najdete další krásné kousky do sbírky, tak se vám určitě hodí naše tipy.

Relaxujte v teple!

Teplo, kterého se nám v létě dostává až příliš, nám přes zimu pro změnu zoufale chybí. Můžeme si jej dopřát alespoň naplno puštěným topením, chlupatými ponožkami, nebo také například některými vhodnými bytovými doplňky.

Barvy v bytě pro zdraví i pohodu

Přemýšlíte, čím oživit váš byt? Chtěli byste změnu, ale nevíte čím začít? Máte problémy se soustředěním, špatně usínáte, nebo trpíte přílišnou chutí k jídlu? Pak pro vás máme jediné slovo: barvy!


Vyzrajte na předpověď počasí s meteostanicí

Také každé ráno marně pátráte, jestli je venku opravdu tolik stupňů, kolik ukazuje váš stařičký teploměr za oknem? Sledujete stromy v dálce, abyste odhadli jak silný je asi vítr a rukou vystrčenou do chladivého rána zjišťujete, jestli prší dostatečně na deštník, nebo ho můžete oželet? Pak právě pro vás bude docela jistě neocenitelným pomocníkem moderní meteostanice.

 

Pojďme bydlet po anglicku

Pod pojmem anglický styl bydlení si představíme útulné a uklizené domy, kde se ještě dnes podává odpolední čaj o páté. Zařizovat bydlení v tomto směru se stává čím dál větším trendem. Přes velkou rozmanitost a více méně volnou ruku v zařízení má anglický styl pár záchytných bodů, které jej vytvářejí.

Nábytek jako dělaný pro váš odpočinek

Odpočívat potřebuje opravdu každý. Po těžkém pracovním dni, po velké rodinné oslavě, nebo po celodenním úklidu. Vždy si pak rádi lehneme nebo sedneme do oblíbeného kousku nábytku, ve kterém můžeme strávit i několik hodin naprostým relaxem.


Záclony a závěsy pro každé okno - inspirujte se

Závěsy i záclony patří mezi dominantní interiérové textilie. Je jisté, že si jich každý všimne a proto se nemusíte bát zapojit svou fantazii a odpoutat se od klasických, látkových obdélníků s pravidelnými sklady. „Oblékněte“ svá okna tak, jak si zaslouží….

Tipy a triky na rozšíření dětského pokoje

Pokud zrovna nebydlíte v rozlehlém rodinném sídle, ale musíte si vystačit s bytem 3+1 v paneláku a dvěma dětmi toužícími po vlastním pokoji, pak jste určitě už mnohokrát přemýšleli, jak miniaturní prostory dětského pokoje nafouknout, aby se do něj v pohodě vtěsnaly obě děti, hromady hraček i prostor pro učení. Jenže takové kouzlo ještě nikdo nevymyslel, můžete ale vyzkoušet pár dobrých triků, které vám pomohou problém s nedostatkem místa vyřešit.


Vánoční úklid v klidu a pohodě

To, že se blíží Vánoce opravdu sedmimílovými kroky, je patrné všude kolem nás. Obchody na nás útočí nabídkou na nejvýhodnější nákupy, reklamy v televizi i rádiu se nás snaží přesvědčit o tom, že bez některých dárků nemůžeme letošní Vánoce vůbec přežít a co teprve, když se v práci dozvíte, že kolegyně má kompletně vysmýčený byt včetně oken a nebyla tentokrát líná odtáhnout ani kuchyňskou linku. To pak člověku připadá, že letos zase nestihne vše, tak jak by si představoval. Ale nemusíte se stresovat, minimálně úklid zvládnete v naprostém klidu a pohodě. Nevěříte?

Žaluzie a jejich využití

O žaluziích bylo již napsáno mnoho. Že existují horizontální i vertikální, že máme mnoho druhů materiálů, a že se ty a ony hodí do koupelny či kuchyně. Zaměřme se na praktičnost využití žaluzií, tedy možnosti a způsoby, kam je umístit.

Vestavěná skříň se nám dokonale přizpůsobí

Vestavěné skříně si pochvaluje každý, kdo je má doma. S maximální efektivitou si poradí s každým prostorem, nerozhoduje sklon stěn ani velikost místnosti. Úložný prostor je využit do posledního centimetru, a přitom vestavěná skříň v interiéru nikdy nepřekáží.

Bobble přichází s filtrační konvicí Jug na vodovodu

Americká značka Bobble uvádí na trh zcela nový produkt. Po světově obrovsky populární filtrační láhvi Bobble přichází filtrační konvice Jug, která je taktéž určena k filtrování vody z vodovodu a tudíž i vybavena uhlíkovým filtrem. Konvici o objemu dva litry samozřejmě navrhl firemní dvorní designér Karim Rashid a nabízena je momentálně v šesti barevných provedeních.

Vyzkoušejte Feng Shui a možná si změníte život

Dávné učení Feng Shui považovali Číňané za jedno ze základních a potřebných k životu. Postupem času se od něj civilizace odklonila, ale vlivem rychlého života a stresu si k němu opět začala hledat cestu. Životní podmínky a styl bydlení se však změnily, a proto je v dnešní době důležité principu Feng Shui porozumět. Pilířem celého učení je sladit se s energií čchi, naučit se vnímat veškeré okolní vjemy a cítit jejich tok.

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-71 |

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat