| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-71 |

5 tipů na zefektivnění vaší práce v kuchyni

Musíte se v kuchyni často ohánět, protože na vás z jídelny smutně hledí kupa hladových krků? Možná jste si všimli, že i když pracujete rychle, některé úkony vás zdržují a činnost pak není dostatečně plynulá. Máme pro vás pár tipů, jak to změnit.

Inspirace: doplňky v etno stylu

Už mnoho staletí jsou lidé po celém světě fascinováni různorodostí tradic, umění, kultury i odlišného chápání světa exotických národů. Pokud vás také baví pronikat do tajů cizích kultur a vstřebávat jejich inspiraci, možná oceníte několik tipů, jak jejich kouzlo vnést do svého interiéru za pomoci rafinovaných doplňků.

Vánoce: Letos barvami opravdu překvapí!

A jaké budou Vánoce letos u vás?


Chodíte kolem výloh a zavíráte oči, protože ještě nechcete podlehnout vánočnímu šílenství? Užijte si to, zbývá vám posledních pár dnů. Již tento týden začíná advent a sváteční výzdoby bude všude plno. Víte, do jakých barev ji doma letos ladit, chcete-li být in?

5 rad pro pohodlný pracovní kout

I když nezbývá samostatné místnosti pro pracovnu, v dnešní době je prakticky nezbytnou nutností umístit v domácnosti stůl s počítačem. Abychom nenarušili pohodlí a správný nádech celé místnosti, musíme se držet pěti pravidel.

 

Stříbrné podnosy jako dekorace

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste využili věci, co máte v domácnosti, úplně jinak než byly původně vymyšleny? Nemusíte rovnou vařit na čalouněném křesle, ale zkuste se podívat na doplňky z jiného úhlu. Začněme jednoduše. Stříbrné podnosy, které máte výhradně na servírování skleniček s vínem, prostě využijte jinde.


Skandinávský styl bydlení

U designérů se obliba stylů velmi často mění, ale poslední 3 roky se v jejich zakázkách objevují požadavky na skandinávské bydlení. Co si o něm myslíte vy?

Nechte se unést nostalgií

Retro styl s prvky let dávno minulých je dnes velmi populární a stále žádanější. Značka Hyundai představuje ucelenou řadu rádií, radiomagnetofonů i gramofonů nazvanou patřičně Hyundai Retro Style.

Dřevo v bytě: Víme, kdy je ho moc!

Pro dřevo platí: čím méně ho v interiéru máte, tím lépe vynikne jeho krása. Provázejí ho samé superlativy – dřevo je krásné, věčné, jde o přírodní materiál s neopakovatelnou kresbou. Také jste podlehli jeho kouzlu a rozhodli se, že jím nebudete šetřit, a vytvoříte si tak příjemný a útulný domov? Opak bude pravdou! Dopustíte se jedné z chyb, které na vás v tu chvíli číhají.

8 kroků, jak si zařídit byt. Ušetříte za architekta!

Prázdný byt si zvládnete s naším návodem zařídit sami. Sem přijde pohovka, k ní televize a dvě křesla, do kuchyně samozřejmě linka a stůl – nechápete, proč bytoví architekti tak dlouho studují, když na zařizování není nic tak těžkého? Omyl! Vybavit byt je pěkná dřina! S naším návodem to ale zvládnete i vy.

Zařídit dokonalý dětský pokoj není žádná věda. Stačí trochu fantazie

Dětský pokoj je svět sám pro sebe. Do jedné místnosti se musí vejít několik funkcí a přitom nesmí prostor působit přeplněně. Nábytek by měl také umožňovat, aby pokoj "rostl" s dítětem.


Zahalte radiátor do nového hávu!

Blíží se zima a nastává tak čas, kdy zase začne fungovat váš radiátor. Zahalte ho do nových barev! Uděláte tak ze starého, nutného a mnohdy nepříliš vzhledného kousku v bytě originální designový doplněk. Je to jednoduché, stačí mít je trošku fantazie.


Trendy pro rok 2012: moderní ložnice

Čtvrtinu roku 2011 máme sice stále ještě před sebou, ale trendy pro rok následující jsou již vypuštěny. A tak se s nimi můžete seznámit již nyní a případně se jimi také nechat inspirovat a popřemýšlet o nějakých těch aktualizacích vaší ložnice. Jak že tedy budou vypadat moderní ložnice v roce 2012?

Úložné prostory, které šetří prostor v celém interiéru

Zápasíte-li doma o každý centimetr volného místa a neustále se proto potýkáte s problémem nedostatku úložných prostor, věřte, že tuto situaci lze vyřešit bezbolestně a elegantně. Pokud tedy pátráte po nějakých těch tipech, které by vám pomohly ušetřit prostor ve vašem interiéru, pak doufáme, že vás dnes trochu inspirujeme.

Ostrůvek v kuchyni je oblíbený. Líbí se vám i v koupelně?

Architekti ho prostě milují! Ostrůvek tak najdete skoro v každé druhé nové kuchyni. Jenže asi je to málo. Hit posledních měsíců diktuje: ostrůvek patří i do koupelny! Bude tam užitečný, nebo tak trochu k vzteku? Koukněte se!

Malý obývací pokoj – tipy pro vás

Možná se vám už stalo, že jste byli na návštěvě v prostorném domě a stejně jste si tak nějak připadali stísněně. A možná jste si posteskli, že pokud by se do rukou dostal vám, vypadal by úplně jinak.

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-71 |

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat