| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-71 |

Proužky v ložnici - co poradí Feng Shui?

Dekorovat interiér se dá mnoha různými způsoby a rozličnými technikami. Jednou z žádaných možností je využití konkrétních vzorů. Dnes se zaměříme na zdobení ložnice za pomoci všemožných pruhů a proužků. Pár tipu, jak s nimi v ložnici naložit, radí také starobylého čínského učení Feng Shui.

Koupelnové baterie

U baterií často na první pohled nepoznáme, zda jde o umělecký předmět nebo o skutečně funkční kousek. Stále více klademe důraz na perfektní vzhled, ale i na technické detaily. Standardem se stávají termostatické baterie. Čím dál více je vyhledáváme nejen díky komfortu používání, ale také kvůli úsporám vody a energie.


Kuchyňské ostrůvky ano či ne?

Máte-li dostatek prostoru v kuchyni, pak se k pořízení kuchyňského ostrůvku určitě přikloňte. Má mnoho výhod, mezi které patří další úložný prostor, varné centrum, centrum pro přípravu jídel.

Populární kuchyňský design: venkovský, moderní či retro styl?

Aby se vám v kuchyni dobře vařilo, nestačí mít správně rozvržené odkládací, varné a mycí zóny a patřičné odvětrávání. Velkou roli v tom, jak se budete v kuchyni cítit, hraje totiž také její vzhled. Proto je třeba v kuchyni zvolit takový design, který vám sedí. A mezi čím se můžete rozhodovat? Inspiraci můžete načerpat třeba právě v tomto článku.

 

Obloukové lampy v obývacím pokoji

Už to bude nějaký ten pátek, co se obří obloukové lampy zabydlely v našich obývacích pokojích a vydobyly si v nich své čestné místo. Pokud ale stále váháte, zda si tohoto „obra“ nastěhovat také k sobě domů, nemějte obavy, jistě si na něho velice brzy zvyknete a zamilujete si ho.

Bydlení v industriálním stylu

Bývalé továrny, staré pivovary, haly, kde dříve od rána do večera klapaly stroje… právě tady vznikají nové luxusní byty, které mají naprosto unikátní atmosféru.

Obklopte se přírodními materiály

Dřevo dodá každému prostoru na útulnosti! Přírodní materiály jsou v interiérovém designu sázkou na jistotu, která přežije všechny módní výstřelky.

Designové akvárium biOrb bude hitem letošních Vánoc

Moderní designové akvárium biOrb je nejenom stylovým  doplnkěm do bytu, ale také by se mohlo stát ideálním dárkem k letošním Vánocům. Tento nový skvost je vyráběn ve třech luxusních barvách - ice white, piano black a chilli red.

Chytře použité materiály ušetří práci při údržbě

Kuchyňský dřez a baterie jsou jedny z nejvíce používaných a zároveň nejvíce viditelných součástí kuchyně. Až 65 % prací v moderní kuchyni má souvislost se dřezem. Plochy, které u dřezu sloužily dříve jen jako odkládací, přebírají funkci místa pro zpracování surovin, přičemž se dostává se zde do popředí ergonomie i hygiena a pohodlí při úklidu.


Zrcadla v interiéru – nové trendy

To, že zrcadla opticky zvětšují prostor už jistě víte. Málokdo si ale opravdu koupí několik zrcadel a rozvěsí je po zdech, aby docílil toho zázraku. Zrcadlo stále ještě vnímáme spíše jako indikátor toho, zda nám to sluší nebo ne. Ale po těchto novinkách, budete určitě toužit.

Indická inspirace propůjčí domovu kouzlo Orientu

Země tisíců barev, chutí, vůní a zážitků – taková je Indie. Inspirujte se jejím stylem a každý den budete mít lepší náladu. Indický styl dokáže váš domov proměnit v pohádku, nechá na plné obrátky pracovat vaši fantazii a rozradostní vás. Záleží samozřejmě na tom, jak moc si nespoutanou sílu Indie budete chtít pustit za dveře svého domu. Vězte ale, že si každý může vybrat to své.

Inspirace: Černé stěny – troufnete si na ně?!

Nudí vás fádní stěny a uvažujete o tom, že se tentokrát pustíte do něčeho trošku odvážnější a že bílou stěnu tentokrát naladíte na nějakou modernější vlnu? Pokud se nebojíte výrazných změn a poněkud netradičního pojetí, pak vás možná potěší a inspiruje náš dnešní tip. Tím jsou totiž černé stěny. Černá barva může možná někomu připadat smutná až morbidní, nicméně v bytovém designu si našla své místo. A to dokonce místo poměrně zásadní – černá barva totiž nyní obsadila stěny v moderních interiérech.

Hračky Libuše Niklové jsou nyní vystaveny v Paříži

Minulé léto se v UPM konala výstava 200 dm3 dechu věnovaná umění Libuše Niklové a setkala se s nadšeným přijetím ze strany českého publika. Nyní mají možnost celoživotní práci designérky shlédnout i v Paříži. Musée des Arts Décoratifs představuje do 6. listopadu přes 120 hraček, sádrových návrhů a nákresů v monografické expozici nazvané Plastique Ludique.

Levný a krásný nábytek? Z papíru!

Papírový nábytek je krásný, lehký a ekologický. Za komodu dáte necelou tisícikorunu, snadno si ji odnesete domů sami, a když se vám nebude líbit, nemusíte platit za sběrný dvůr a jen ji odnesete ke kontejneru nebo spálíte. Navíc je vyrobená z přírodního a ekologicky šetrného materiálu. Že vás nenapadá, o jaký zázrak jde? Pak se seznamte s papírovým nábytkem!

Dětský pokoj a vhodné osvětlení - správná volba pro dítě

Kompletní osvětlení dětského pokoje, místa kde dítě hledá po dobu svého vývoje své útočiště a bezpečnost zázemí, se již netočí jen okolo centrálního stropního či svítidla, tak jak tomu bylo v dřívějších dobách. Osvětlení je potřeba brát jako celek a přemýšlet nad tím, že centrální svítidlo nestačí ke všem funkcím v pokojíku univerzálně.

 

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-71 |

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat