| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-71 |

Silikonové vychytávky do vaší kuchyně

V současné době si již nedovedeme představit vařit či péct bez všude přítomného silikonu, který dokonce nahrazuje i do nedávna nepřekonatelný teflon.

 

Výměna oken, výběr, úskalí montáže

Také kvalitní nové okno lze špatně osadit. Při montáži je důležité, aby nevznikl tepelný most a zůstaly zachovány tepelněizolační vlastnosti okna, ale i fasády či střechy. Tyto části stavby by měly být rovněž zatepleny. Pak má výměna oken smysl.

Designblok

Designblok je každoroční mezinárodní přehlídka novinek z oblasti designu nábytku, bytových doplňků, módy a životního stylu, tématem je Město.


Mozaika nejen v koupelně – inspirace pro vás

Není to tak dávno, co se mozaika opět stala hitem moderních koupelen. Nesměla chybět na žádné výstavě, v žádném showroomu. A v současné době útočí i na další části našich bytů.

Nejčastější hříchy českých domácností. Od meruňkové po televizor

Zajímalo nás, jakými nedostatky trpí české interiéry, s jakými prohřešky se návrháři a bytoví architekti při své práci setkávají. Oslovili jsme tedy několik z nich a poprosili je o názor. Jejich odpovědi jsme tematicky setřídili a sestavili následující seznam nejčastějších hříchů. Častým hříchem je příliš barevný interiér a zbytečně velká televize....

České světlo Skleník je určeno k pěstování bylinek

Mladá designérka Kristýna Pojerová, která je zároveň studentkou Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, navrhla světlo Skleník určené k domácímu pěstování bylinek v městských podmínkách. Skvostný objekt organického tvaru ze skla byl tvarově inspirován samotnými bylinami a vážní zájemci si jej dokonce již mohou zakoupit. Světlo bude představeno na říjnové přehlídce Designblok 2011.
 

Chytré bydlení stiskem jednoho tlačítka

V chytrém bytě stiskem jediného tlačítka na dotykové obrazovce rozsvítíte či zhasnete všechna světla, stáhnete žaluzie nebo si pustíte oblíbený pořad v televizi.

Nové bydlení se v Česku staví hlavně do osobního vlastnictví

Obyvatelé v České republice si v minulém desetiletí pořizovali nové bydlení hlavně do osobního vlastnictví. Nájemní či družstevní byty se staly na trhu jen okrajovou záležitostí. Převážnou část nových bytů v bytových domech budovali stavitelé k dalšímu prodeji, rodinné domy se stavěly hlavně pro individuálního zákazníka (osobní potřebu). Vyplývá to z nových údajů zveřejněných Českým statistickým úřadem.

Ceny bytů opět klesají - lákavé nabídky se nebudou opakovat

Server idnes.cz informoval o opětovném propadu cen nemovitostí, kteý by mohl být konečný. Nač tedy otálet s koupí nového domu,či bytu? Najděte společně s námi Váš nový domov. Přehlednou nabídku nemovitostí najdete v naší nabídce prodeje domů, či bytů.

 

Květiny v bytě, orchideje

  
     Člověk, domov a květina, to jsou tři neodmyslitelné spojené součásti našeho dnešního života. Žádný člověk bez vlastního domova, bytu či jiného přístřeší nemůže žít plnohodnotný život. Byt bez květiny není tím skutečným přívětivým domovem, kam se každý rád vrací. 
 Více zde
 
 

Vitra - vybavení a doplňky do bytu

 
Navštívili jsme s fotografem prodejní studio firmy VITRA, které se specializuje
Převážně na kancelářský design. To ale neznamená, že některé skvosty nenajdou místo v prostorech pro bydlení.
 
Více zde
 
 
| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-71 |

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat