PRODEJ POZEMKU 1543 m2, PRAHA ZÁPAD - JESENICE (Kocanda-Osnice),ul. K Cihelně

 
"REZERVACE" PROGRESS  Nabízíme k prodeji hezký stavební pozemek o výměře 1543m2 ( možnost rozdělení na 3 menší pozemky-509m2, 511m2 a 523 m2) v Jesenici (Osnice - Kocanda), ul. K Cihelně,  v pěkném zákoutí starší zástavby rodinných domů . Pozemek je rovinatý, z části svažitý se všemi IS (vodovod, kanalizace, plyn, el., datový kabel). V ceně je zahrnut pozemek, přístupová komunikace a inženýrské sítě.  Územní rozhodnutí na výstavbu rodinných domů vydáno. Dopravní dostupnost PID č. 339  směr Praha - Opatov 15min. a metro Budějovická cca 25 min.  Nájezd na dálnici D1 se nachází ve vzdálenosti cca 3.5 km, díky které je dobře dostupná také nákupní a obchodní zóna Čestlice. Doporučujeme.
 
 
 
REZERVACE 
     

PRODEJ POZEMKU s RD 482 m2, PRAHA 4 - PODOLÍ, ul. Dvorecká

  
"INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST" PROGRESS   vám nabízí k prodeji pozemek o výměře 482 m2 s rodinným domem z počátku 20.století. Klidné místo v atraktivní lokalitě Praha 4, Podolí. Nemovitost se nachází u křižovatky ulic Dvorecká a Pod Pekařkou, na jižním úpatí Kavčích hor jako poslední parcela v bloku činžovních domů. Pozemek je rovinatý v severní části svažitý, celkový rozdíl výšek je cca 4 metry.  Na pozemku v současnosti stojí dvoupodlažní dům v původním technickém stavu. Funkční využití dle územního plánu : Stavby pro bydlení, byty v nebytových domech (viz výjimečně přípustné využití). Mimoškolní zařízení pro děti a mládež, mateřské školy, ambulantní zdravotnická zařízení, zařízení sociální péče. Zařízení pro neorganizovaný sport, obchodní zařízení s celkovou plochou nepřevyšující 200 m2 prodejní plochy (to vše pro uspokojení potřeb území vymezeného danou funkcí). Studie pro plánovanou výstavbu bytového domu k dispozici na vyžádání. Prodává se ve stavu jak stojí a leží, bez ÚR. Pro podrobnější informace volejte makléře.
  
FOTO - STUDIE BYTOVÉHO DOMU
 
  
                                                                                                                               Cena na vyžádání

PRODEJ POZEMKU 511m2, JESENICE - OSNICE (Kocanda), ul. K Cihelně

 
"REZERVACE" PROGRESS  si vám dovolujeme nabídnout ke koupi hezký stavební pozemek o výměře 511 m2  v obci  Jesenice (Osnice - Kocanda), ul. K Cihelně,  v pěkném zákoutí starší zástavby rodinných domů . Na hranici pozemku jsou všechny sítě (el., plyn, vodovod, kanalizace, datový kabel). V ceně je zahrnut stavební pozemek 511m2 , 1/3 podíl na společné komunikaci ,  příspěvek na IS a provize RK.  Dopravní dostupnost PID č. 339  směr Praha - Opatov 15min. a metro Budějovická cca 25 min.  Nájezd na dálnici D1 se nachází ve vzdálenosti cca 3,5 km, díky které je dobře dostupná také nákupní a obchodní zóna Čestlice. Pozemek je vhodný pro ty, kteří hledají menší pozemek pro bydlení s dostatkem klidu, soukromí, přírody a zároveň s výbornou dostupností do centra Prahy. Pro podrobnější informace volejte makléře.
 
 
REZERVACE   

PRODEJ POZEMKU 523 m2, PRAHA ZÁPAD - JESENICE (Kocanda-Osnice),ul. K Cihelně

 
"REZERVACE" PROGRESS   vám nabízí k prodeji pěkný stavební pozemek o velikosti 523 m2  v obci  Jesenici (Osnice - Kocanda), ul. K Cihelně,  v pěkném zákoutí starší zástavby rodinných domů . Pozemky jsou se všemi sítěmi (vodovod, el., kanalizace, plyn, datový kabel). V ceně je zahrnut stavební pozemek 523m2 , 1/3 podíl na společné komunikaci,  příspěvek na IS a právních služeb RK. Dopravní dostupnost PID č. 339  směr Praha - Opatov 15min. a metro Budějovická cca 25 min.  Nájezd na dálnici D1 se nachází ve vzdálenosti cca 3,5 km, díky které je dobře dostupná také nákupní a obchodní zóna Čestlice. Pozemek je vhodný pro ty, kteří hledají menší pozemek pro bydlení s dostatkem klidu, soukromí, přírody a zároveň s výbornou dostupností do centra Prahy. Pro podrobnější informace volejte makléře.
  
   
    REZERVACE   

PRODEJ POZEMKU 509 m2, PRAHA ZÁPAD - JESENICE (Kocanda-Osnice),ul. K Cihelně

 
"REZERVACE" PROGRESSvám nabízí k prodeji pěkný stavební pozemek o velikosti  509 m2 v Jesenici (Osnice - Kocanda), ul. K Cihelně,  v pěkném zákoutí starší zástavby rodinných domů . Pozemky jsou rovinaté se všemi sítěmi (vodovod, kanalizace, plyn, datový kabel). V ceně je zahrnut stavební pozemek 509m2 , 1/3podíl na společné komunikaci,  příspěvek na IS a provize RK. Dopravní dostupnost PID č. 339  směr Praha - Opatov 15min. a metro Budějovická cca 25 min.  Nájezd na dálnici D1 se nachází ve vzdálenosti cca 3,5 km, díky které je dobře dostupná také nákupní a obchodní zóna Čestlice. Pozemek je vhodný pro ty, kteří hledají menší pozemek pro bydlení s dostatkem klidu, soukromí, přírody a zároveň s výbornou dostupností do centra Prahy. Pro podrobnější informace volejte makléře.
 
 
REZERVACE 
 
 
   

PRODEJ POZEMKU 561 m2, KAMENICE okr. Praha - východ, ul. K Lesu

 
"ZAJÍMAVÝ POZEMEK" PROGRESS  Prodej stavebního pozemku s rekreační chatou s podkrovím o zastavěné ploše 42 m2  na pozemku 561 m2. Obytná plocha cca 50 m2. Terasa 10 m2. Chata postavená v zastavěné oblasti rodinných domů s potenciálem přestavby na trvalé bydlení (územní plán). Montovaná chata, která je z poloviny podsklepená, má v přízemí prosklenou verandu, obývací pokoj, kuchyňku a koupelničku s WC. V podkroví dva pokoje jako ložnice. Vytápění na tuhá paliva. Na pozemku vlastní studna, odpady svedeny do septiku (nové rozvody vody a kanalizace), zavedena elektřina 220V/400V (dostatečný příkon pro tepelné čerpadlo), plyn a pevná linka na hranici pozemku (obojí možno připojit).  Tichá klidná ulice v zelené, velmi žádané lokalitě. V pěším dosahu je kompletní infrastruktura obce Kamenice. Škola (5 min. bez nutnosti přechodu hlavní silnice), školka, lékaři, nákupní centrum Billa a Tesco. Z Prahy je možné se dostat do obce po silnici 603, která pokračuje dále do Benešova, nebo je možné využít dálnice D1, z které sjedete ve Všechromech a po 6 km jste v obci. Do Kamenice je možné se dopravit i velmi pohodlně autobusy Pražské integrované dopravy, odjezd z Prahy je od stanice metra „Budějovická“ – linky č. 337 a 339.  Doporučuji prohlídku nevšedního tichého koutu v zeleni, přesto v blízkosti centra obce.
 
  
1 690 000 Kč
                                                                                                                              
         

 

PRODEJ POZEMKU ( 01 ) 555 m2, PTICE - okr. Praha západ

 
"PRODÁNO" PROGRESS Vám nabízí k prodeji stavební pozemek 01 o výměře
652 m2 ( z toho stavební pozemek 555 m2 + podíl na příjezdové komunikaci 97 m2) v atraktivní lokalitě na okraji obce Ptice s výhledem do malebné krajiny s rybníkem. Pozemek je rovinný na okraji nově vznikající zástavby rodinných domů.Výstavbu RD je možné zahájit ihned dle platného stavebního povolení, případně zažádat o změnu k individuální výstavbě.  ZŠ a MŠ v nedalekých Úhonicích, vzdálených cca 2 km. IS - el., voda, kanalizace na hranici pozemku. Velmi dobrá  dostupnost do Prahy PID - Praha 5, Zličín, cca 15 km. Doporučujeme. Daň z nabytí      nemovitých věcí hradí kupující.

                             PRODÁNO   

                                                                                                                                             
                                                                                                                                              
 
 

Pozemek - prodej o výměře 965 m2 se zděnou chatou 2+kk, ČTYŘKOLY okr. Benešov

 
"PRODÁNO" PROGRESS  Vám nabízí k prodeji velmi pěkný pozemek s chatkou o celkové výměře 965 m2 v obci Čtyřkoly. Pozemek se nachází u příjezdové silnice do centra obce, 150 m od železniční zastávky. Výborně dostupný, mírně svažitý k jihu, oplocený s vjezdovou branou. V horní části pozemku je zděná chata 2+kk, z části podsklepená, o zastavěné ploše 38 m2, v původním stavu. Na pozemku je vlastní vrtaná studna a elektřina, přípojka na obecní kanalizaci a plyn na hranici pozemku.
 
 
 
0 Kč 

Pozemek - prodej, 4 000 m2, Praha 4 - Hodkovičky

 
"PRODÁNO" PROGRESS Vám exklusivně nabízí k prodeji pozemek v Hodkovičkách, Praha 4 o velikosti 4 000 m2. Pozemek se nachází přímo naproti golfovému areálu. Funkční využití pozemku - sportovní plochy.
 
 
 
 
                                        0 Kč

Pozemek - prodej, 1 190 m2, Nová Ves, Kamenný Přívoz

 
"PRODÁNO" PROGRESS  Vám nabízí k prodeji hezký pozemek o celkové ploše 1 190 m2 v původní zástavbě obce. Inženýrské sítě - elektřina na hranici pozemku, studna, zastavitelnost 35 %. Pozemek je celý oplocený. Hezká lokalita v blízkosti lesa.
 
 
  
 
0 Kč    

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat