PRODEJ KRÁSNÉ RESTAURACE, už. 318m2, v OV, zařízena, Praha 10 - Záběhlice, ul. Jabloňová

 
"ZAJÍMAVÁ PŘÍLEŽITOST" PROGRESS Prodej krásné moderní luxusní restaurace o celkové podlahové ploše 318m2. Restaurace je nová, zkolaudovaná v r. 2016. Nemovitost se prodává špičkově a kompletně vybavená. Kapacita odbytového prostoru činí 67 os., předzahrádka s kapacitou  28 os. Dětský koutek, 2xwc, moderní kompletně vybavená kuchyně  s příslušenstvím (sklady, šatna, přípravna jídla atd.....) je nedílnou součástí této krásné restaurace. Vše provedené ve vysoké kvalitě a standardu. Prodává se nemovitost do OV včetně kompletního vybavení a technologií. Podrobnější informace obdržíte u makléře. Vyjímečná příležitost.
 
18 500 000 Kč 
 

PRODEJ KAVÁRNY, PRAHA 4 - MICHLE, ul. Vyskočilova

 
"NOVINKA" PROGRESS  Vám nabízí ke koupi zavedenou nově otevřenou trendy kavárnu nacházející se v přízemí oblíbené administrativní části Prahy 4 – BB Centrum. Kavárna se nachází v pronajatém prostoru s nájemní smlouvou.Unikátní stěna tvořená ze zelených rostlin dodává kavárně příjemnou atmosféru při vychutnávání si výborné kávy, zákusků a dalších vyjímečných specialit.Nájemné 50 000 Kč / měs. + poplatky 18 000 Kč/měs. Platba nájemného : 3 měsíce předem. Doporučujeme prohlídku ! 

  
  
2 100 000 Kč 
odstupné (cena k jednání)  

Kanceláře - pronájem, 129 m2 + terasa 21 m2, Praha 4 - Podolí, ul. Na Klaudiánce

 
"PRONAJATO" PROGRESS Vám nabízí k pronájmu reprezentativní kanceláře o užitné ploše 129 m2 s terasou 21 m2 ve vkusně zrekonstruované vile s překrásným výhledem na Podolí. K dispozici jsou zde 3 samostatné místnosti a jedna větší s plně vybaveným kuchyňským koutem. Dále jsou k dispozici dvě koupelny, samostatná toaleta, terasa a úložné prostory v každé místnosti. Prostory jsou kompletně zasíťovány, vytápění vlastním plynovým kotlem. Parkování bezproblémové na ulici nebo po dohodě možnost pronájmu garáže v domě. Vhodné jako sídlo firmy advokátní kanceláře, daňová a účetní kancelář, kancelář architekta, studio atd.
 
 
 

                                                                                                                                                      0 Kč   


Kanceláře - pronájem, 60 m2, Praha 4 - Podolí, ul. Na Podkovce

 
"PRONAJATO" PROGRESS  Vám nabízí k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory o celkové podlahové ploše 60 m2 nacházející se v činžovní vile v pražské čtvrti Podolí. Jedná se o 3 kanceláře umístěné v 1.NP vily (2x 16 m2 a 17 m2) se zázemím, ve kterém je k dispozici kuchyňka, koupelna se sprch. koutem a samostatná toaleta. Dostupnost internetu, alarm, na podlahách zátěžový koberec. Výhodou je samostatný vstup, možnost využití terasy. Prostory jsou vhodné jako reprezentativní sídlo firmy, advokátní kancelář, daňová či účetní kancelář, kancelář architekta, ordinace atd. Zároveň je možné prostory propojit částečně k bydlení a částečně k podnikání.
                                                    
 

                                                                                                                                                     0 Kč 

                                                                                      

Garážové stání - pronájem, Praha 4 - Podolí, ul. Brabcova

 

"PRONAJATO" PROGRESS Vám nabízí k pronájmu garážové stání v novostavbě domu z r. 2004. Garáže jsou pod 24 hod. ochrannou službou a kamerovým systémem. Vjezd na dálkové ovládání. Součástí garážového stání je k dispozici prostorná komora. Volné ihned.

 
 
 
  0 Kč   

Garáž - pronájem, 18 m2, Praha 4 - Podolí, ul. Na Klaudiánce

 
"PRONAJATO" PROGRESS Vám nabízí k pronájmu samostatnou garáž 18 m2 v bytovém domě na konci slepé ulice Na Klaudiánce, Praha 4 Podolí. Garáž je zajištěna plechovými výklopnými vraty na dálkové ovládání a vjezdní bránou také na dálkové ovládání, el. 220 V. Možno využít jak k parkování vozidla či motocyklů, tak jako skladové prostory – ne však výrobní.
 
  0 Kč

Nebyt. prostory - pronájem, 97,60 m2 v činžovní vile, Praha 4 - Podolí, ul. Pod Klaudiánkou

 
"PRONAJATO" PROGRESS Vám nabízí k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory o celkové podlahové ploše 97,60 m2 nacházející se v činžovní vile v pražské čtvrti Podolí. Jedná se o 4 samostatné kanceláře rozložené do dvou podlaží – v 1.NP se nachází 3 kanceláře (19,3 m2, 14,8 m2, 18,4 m2), vstupní chodba 7 m2, kuchyňka 3,6 m2, koupelna s wc 4,6 m2 a samostatné wc 1,4 m2. Ve 2.NP je k dispozici samostatná místnost o velikosti 28,5 m2, kterou lze využít jako zasedací místnost či archiv nebo menší sklad. Prostory jsou kompletně zasíťovány, na podlahách zátěžový koberec, ve velice dobrém stavu. Prostory jsou vhodné jako reprezentativní sídlo firmy advokátní kancelář, daňová či účetní kancelář, kancelář architekta atd. (nájemce spíše klidového rázu s malou fluktuací klientů). Výborné parkování u domu. Volné ihned.
 
  
 
  0 Kč

Zděná garáž - prodej, 14 m2, Praha 4 - Chodov, ul. Podjavorinské

 
"PRODÁNO" PROGRESS Vám nabízí uzamykatelnou zděnou garáž v areálu garážového domu v ul. Podjavorinské, Praha – 4 Chodov.
Garáž s uzamykatelnými výklopnými plechovými vraty se zděnými příčkami, ochrana 24h, vjezd a výjezd do garážového komplexu je ovládán dálkově.
K dispozici el. proud, v objektu je mycí box, WC. Nízké poplatky cca 2.700,-Kč/rok.
 
 
 

                                                                                                                                                  0 Kč  

Garážové stání - pronájem, Praha 4 - Podolí, ul. Brabcova

 
"PRONAJATO" PROGRESS  Vám nabízí k pronájmu garážové stání/pořadač v novostavbě domu z r. 2004. Garáže jsou pod 24 hod. ochrannou službou a kamerovým systémem. Vjezd na dálkové ovládání. K dispozici ihned.
 
 
 
 
  0 Kč 

Prostory - pronájem, 77,6 m2 + 42,1 m2 garáž, Praha 4 - Braník, ul. Branická

 
"PRONAJATO"  PROGRESS  Vám nabízí k pronájmu prostory v novostavbě z roku 2011 v atraktivní lokalitě Prahy 4 Braníku u frekventované Branické ulice. V 1.NP se nachází prostor 73,6 m2, skládající se ze dvou místností (52,9 a 15,1 m2), kuchyňky a toalety. V 1.PP se nachází prostorná garáž 42,1 m2 (pro dvě auta) a WC se sprchou. Prostory jsou vybaveny kobercem a mechanickými žaluziemi, el. vjezd do garáže – vrata na el. ovládání. Možnost připojení internetu, prostor lze případně variabilně upravit mobilními příčkami. Vhodné k bydlení nebo jako reprezentativní sídlo firmy.
 
 
 

                                                                                                                                                  0 Kč

Garáž s komorou - pronájem, 24 m2, Praha 5 - Motol, ul. Brdlíkova

 
"PRONAJATO" PROGRESS  Vám nabízí k pronájmu garáž 20 m2 v podzemí bytového domu. Garáž je samostatně uzamykatelná posuvnou mříží a zároveň je chráněna vraty na elektrické ovládání při vjezdu do podzemí areálu. Ke garáži patří komora 4 m2, vchod přímo z garáže. Vhodné i pro větší automobily. Možno využít též jako skladovací prostor. K dispozici ihned.  
 
 
 0 Kč

Garáž - prodej, v novostabě garážového domu - Hasova P4 -Modřany

 

"PRODÁNO" PROGRESS GROUP Vám nabízí k prodeji samostatnou garáž v garážovém domě ve 3NP v ul.Hasova P4 - Modřany. Garáž v osobním vlasnictví  s vlastním elektroměrem,  el. rozvodem, osvětlením, uzamyktelná plechová vrata. Vjezdová vrata do objektu na dálkové ovládáni s čipem. Perfektní stav, téměř nepoužívaná. Volná ihned.
 

 

 
    Cena : prodáno 

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat