PRODEJ CHALUPY, obec KRHANICE, okr. Benešov

 
"PŘÍJEMNÉ BYDLENÍ" PROGRESS  si vám dovoluje nabídnout ke koupi zajímavé venkovské stavení (chalupu) o velikosti cca 4+kk, umístěné na rovinném pozemku o výměře 980m2. Nemovitost je umístěna na návsi obce Krhanice u autobusové zastávky. Celá nemovitost je v původním udržovaném stavu. Z inženýrských sítí je k dispozici vodovod, el., plyn - na hranici pozemku, jímka, studna a datový kabel. Informace o obci Krhanice : Základní škola, mateřská škola, obecní úřad, knihovna, hostinec, místní obchod, fotbalové hřiště, kulturní středisko, vlakové nádraží, PID bus 332, sokol Krhanice a další. Pro další informace volejte makléře. Velmi doporučujeme.
 
 
 
 
2 500 000 Kč   

PRODEJ CHATY 41 m2, poz.518 m2, Praha západ - HRADIŠTKO

 
"ZAJÍMAVÁ NEMOVITOST" PROGRESS Vám nabízí k prodeji chatu o dispozici 3+kk, pozemek 518 m2 nacházející se na vyjímečném místě v oblíbené obci Hrdištko – Praha západ. Z pozemku je nádherný výhled do údolí na soutok Sázavy a Vltavy v obci Davle. Dřevěná chata na zděné podezdívce, částečně podsklepena, připojena na obecní vodovod a elektřinu. Z koupeny a wc odpad sveden do jímky. Oplocený, mírně svažitý pozemek s okrasnou zelení se samostatně stojící  kůlnou a dílnou, přístřešek na auto. Pozemek je územním plánem určen k rekreaci s možností přestavby na trvalé bydlení. Dostupnost do Prahy cca  31 km.  Doporučuji prohlídku. Pro podrobnější info volejte makléře.
  
 
1 450 000 Kč   

Rekreační chata - prodej, s terasou, 60 m2 na pozemku 561 m2, Kamenice, Praha východ

 
"VOLNÉ" PROGRESS  Vám nabízí k prodeji pěknou rekreační chatu s podkrovím o zastavěné ploše 42 m2 + 519 m2 zahrada. Celková plocha pozemku 561 m2. Obytná plocha cca 50 m2. Terasa cca 10 m2. Chata postavená v zastavěné oblasti rodinných domů s potenciálem přestavby na trvalé bydlení (územní plán). Montovaná chata, která je z poloviny podsklepená, má v přízemí prosklenou verandu, obývací pokoj, kuchyňku a koupelničku s WC. V podkroví dva pokoje jako ložnice. Vytápění na tuhá paliva. Na pozemku vlastní studna, odpady svedeny do septiku (nové rozvody vody a kanalizace), zavedena elektřina 220V/380V (dostatečný příkon pro tepelné čerpadlo), plyn a pevná linka na hranici pozemku (obojí možno připojit). Tichá klidná ulice v zelené, velmi žádané lokalitě. V pěším dosahu je kompletní infrastruktura obce Kamenice. Škola (5 min bez nutnosti přechodu hlavní silnice), školka, lékaři, nákupní centrum Billa a Tesco, bus. Výborná dostupnost příměstskou dopravou do Prahy. Doporučuji prohlídku nevšedního tichého koutu v zeleni, přesto v blízkosti centra obce.
 
  info kancelář 
  

Nabídněte nám svou nemovitost

 
   Omlouváme se, v této sekci nemáme právě v nabídce žádnou nemovitost.
Pokud nám chcete nabídnout tu svou, kontaktujte nás,
rádi s Vámi navážeme spolupráci.

 

PROGRESS REALITY GROUP s.r.o.

Brabcova 1159 / 2
147 00  PRAHA 4 - Podolí
 
Tel.: +420 241 011 690
Fax: +420 241 011 691
 


 

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat