Lufdesign navrhli organizéry kabelů s tvarem listu

Jihokorejské produktové studio Lufdesign navrhlo nápaditý organizér kabelů Leaf Tie, který má podobu listu. Typická plastová svorka kabelů dostala zelenou barvu a obohacen byl o jeden nebo dva lístky. Z běžného organizéru se tak má stát i například jednoduchý označovač věcí.Studio Lufdesign ze Soulu už několik let přichází s koncepty i finálními produkty, které by měly zpříjemnit každodenní život a rozjasnit šedé stereotypy každodenního života. Na svém kontě mají zatím teprve pátý produkt, ale ocenění Idea, If Awards a nejprestižnější Red Dot ukazují, že jejich design má smysl. Lufdesign slaví úspěch se obdobným příslušenstvím jako třeba američtí BlueLounge, kteří vyvíjí příslušenství k technice, nebo Mobile Tail což jsou oceněné jihokorejské stojánky na mobily.

Organizér kabelů Leaf Tie od Lufdesign Organizér kabelů Leaf Tie od Lufdesign Organizér kabelů Leaf Tie od Lufdesign Organizér kabelů Leaf Tie od Lufdesign  Kancelářské držáky Wing Clip od Lufdesign


Jejich poslední novinkou je Leaf Tie, což je klasická svorka na kabely používaná už mnoho let, která je však ozdobená o tři varianty lístků po jednom, dvou stejně velikých nebo jedním velkým s malým lístkem. Cílem designérů je udělat z chladných kabelů kolem nás útulnější prostředí, proto můžete nechat vyrůst lístky kdekoliv si zamanete a vytvořit imaginární větvičky. Jedno balení se 12 kusy vyjde na 12 dolarů tedy asi na 240 českých korun.

Leaf Tie navazuje na jejich předešlý produkt Sprout, což je záložka v podobě stonku se dvěma lístky. Velký ohlas měl i jejich Wing Clip neboli držák na cokoliv v podobě křídel  organizér na kabely Fork and Cream Sauce v podobě vidličky zapíchnuté do omáčky. Vtipný je jejich držák na telefon Youtr Magnet v podobě magnetu. U nás se zatím žádný z jejich produktů neprodává.

Stylové příslušenství od BlueLounge a Mobile Tail koupíte na DesignBuy.cz

Zdroj: http://www.designmagazin.cz/produkty/29315-lufdesign-navrhli-organizery-kabelu-s-tvarem-listu.html

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat