Palandy – tipy do dětského pokoje

Najít v dnešní době zajímavou a pro děti atraktivní palandu je celkem složité. Každý rodič by svým ratolestem dopřál něco neobyčejného, ale jak se v té spoustě pelíšků vyznat? Možná právě následujících tipů vám pomůže při výběru.Palandy a patrové postele

Nedostatek místa v dětském pokoji trápí asi každého rodiče. Děti potřebují hodně prostoru na hraní, ale když je pokoj malý a navíc velkou část zabírají postele, není to moc možné. Navíc v tak malém prostoru jsou rohy a hrany postelí častým zdrojem zranění. Tento problém může částečně vyřešit patrová postel. Ale palanda nemusí být pouze kusem nábytku, kde se jen spí. Díky fantazii nás rodičů může dětem sloužit i jako prostor na hraní.

Palandy a patrové postele

Ale palandy nejsou vždy tou nejlepší volbou. Jsou vhodné od určitého věku. Přeci jen se na horní postel, jako rodič, hůře dostanete. Kontrola dítka ve výšinách je tak náročnější. Další proti může být i ta skutečnost, že v horní části pokoje je vzduch mnohem teplejší a tím pádem může mít dítko problém se spaním. Ale i na tento problém se dá najít řešení. Třeba takové, že postele nejsou přímo nad sebou, ale horizontálně posunuté. Tím pádem nemusí být úplně u stropu, ale můžeme si dovolit horní postel posunout níže.

Palandy a patrove postele 5 Palandy a patrove postele 6 Palandy a patrove postele 7Palandy a patrove postele 8

Palandy a patrove postele 23  Palandy a patrove postele 26 Palandy a patrove postele 29 Palandy a patrove postele 27

 

VYKUPUJEME NEMOVITOSTI
Real estate - immobilien - Realitní kancelář
© audde 2008
Powered by phpRS
Bez svolení není možno texty dále rozšiřovat